המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.החרקת יונים
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

פרסום בגוגל או קידום בגוגלאין מה לעשות, החבר'ה ההם מגוגל ידעו מה שהם עושים, והיום זהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. כל בעל עסק שמקים אתר, מעוניין להופיע בגוגל במקום טוב, כזה שיופיע במיקום גבוה, ימשוך אליו כניסות רבות ויעשה את העבודה.

איך מפרסמים בגוגל?
ישנן שתי דרכים לפרסם בגוגל. אחת היא דרך התוצאות האורגניות, הרגילות, בתהליך שנקרא קידום בגוגל או באנגלית SEO, והשנייה היא דרך פרסום בגוגל דרך קישורים ממומנים בשיטת Google AdWords.

קידום בגוגל
זהו תהליך ארוך ומורכב יותר מתהליך של פרסום בגוגל והוא דורש סבלנות ונחישות, תוך הקפדה על שפע של כללים ופרטים, אך הוא הוכח גם כמשתלם יותר, משום שרוב הכניסות מתבצעות לתוצאות האורגניות. על מנת לבצע קידום בגוגל, יש צורך בביצוע שינויים מהותיים באתר עצמו וגם מחוצה לו, מבחינה עיצובית, מבחינת תוכן ומבחינת בניית האתר, כך שגוגל יבצע סריקה של האתר, ויוכל לאשר אותו, ובהמשך גם לדרג אותו במיקום גבוה שמשמעותו היא כלכלית ושיווקית.

איך מבצעים קידום בגוגל?
לכל מנוע חיפוש, על אחת כמה וכמה לגוגל, ישנם פרמטרים רבים, שבעזרתם הוא מחשב את האיכות של כל אתר. לא סביר שתכירו את כל הקריטריונים הללו לבדכם, ותצליחו לבצע קידום בגוגל שיהיה יעיל ומקצועי, לכן הוקמו חברות שמתמחות בביצוע של קידום בגוגל, אליהן ניתן לפנות, והן יבצעו את השינויים באתרכם, על מנת להתאימו למערכת הקידום של גוגל.

פרסום בגוגל – שכולם ידעו עליכם
פרסום בגוגל מתבצע על ידי קישורים ממומנים, המובילים על ידי הקלקה אל עמוד נחיתה או אל אתר. מדובר בפרסום של מודעת טקסט שמופיעה בצדי העמוד, או מעל התוצאות במקרה הטוב יותר. ניתן לרכוש מודעה של פרסום בגוגל בצורה מיידית ומהירה. ביצוע של פרסום בגוגל משולם עבור כל הקלקה של גולשים, והעלות היא של המפרסם ולא של הגולשים, בניגוד לדיעה הרווחת. גוגל קובע את המחיר לכל מילה או ביטוי, בהתאם לאיכותה של המודעה, לכמות ההקלקות שהתבצעו ולתוכן הטקסט של המודעה. אין קשר בין הופעה בדירוג גבוה של קישור ממומן, שמעיד על פרסום בגוגל ובין טיב האתר ואיכותו, בניגוד לשיטת קידום טבעי בגוגל, שכן מתייחסת לאיכותו של האתר, ומתגמלת אותו בהופעה גבוהה בדירוג לאורך זמן רב יותר.
השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?