המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.החרקת יונים
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

קישורים ממומנים ואתם בענייניםכיום, בעידן שבו הפרסום באינטרנט הוא יעיל ומשתלם, מתקיימת מלחמה אמיתית במנועי החיפוש על תשומת לבם של הגולשים. מטרתם של אתרים רבים היא להניע את אצבעותיו של הגולש ולגרום לו להקליק - ולהיכנס דווקא אליהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא בעזרת קישורים ממומנים, המאפשרים חשיפה גבוהה מול קהל יעד פוטנציאלי.

מהם קישורים ממומנים?
בניגוד לקישורים אורגניים, המדורגים באופן טבעי לפי תנאי האלגוריתם של האתרים, אותם קישורים ממומנים, הנקראים גוגלAdWords , הם קישורי פרסומת. הם מופיעים לרוב בצדדי החיפוש, או במקרה הטוב מעליהם, כאשר הכותרת משמשת כלינק לדף, שאותו מעוניין המפרסם שתראו, שנקרא דף נחיתה, או לאתר עצמו. בניגוד לדיעה הקדומה, התשלום על ההקלקה של קישורים ממומנים אינו חל על הגולש אלא על המפרסם. כאשר גולש מקליק על מודעת הפרסום של קישורים ממומנים, ומגיע לדף הנחיתה או לאתר שלו בעקבות זאת, מתחיל מנגנון החיוב של המפרסם לפעול, והוא מורכב מאלמנטים שונים, הקובעים את המחיר עבור כל הקלקה.

איך פועלים קישורים ממומנים?
ישנם אלמנטים שונים שקובעים הופעה של קישורים ממומנים כגון מילות מפתח, שעות גלישה לפי התפלגות של קהל יעד, אזורים שבהם מחפשים הגולשים, ואפילו ההיסטוריה האינטרנטית של הגולשים עצמם.

קישורים ממומנים טובים ליהודים...?
עצם ההופעה של קישורים ממומנים עבור אתר כלשהו לא מעידה על טיבו. בנוסף, אתרים מסויימים המופיעים בדירוג האורגני במקום גבוה באופן טבעי עשויים לנהל קמפיין של קישורים ממומנים, על מנת להגדיל את כמות הכניסות ולייצר תחושת נוכחות באופן גורף ניתן לומר כי כל בעל עסק שמעוניין להרוויח מהאתר שלו, עשוי לבצע קידום של קישורים ממומנים ללא קשר למיקום האורגני.


על מה חשוב להקפיד כשמבצעים קישורים ממומנים?
כדאי לבצע סקר שוק מקיף, ולהכיר את קהל היעד, את שעות הגלישה שלו, באיזורים הרלוונטיים אליו, בשפה שתדבר אליו ובמסגרת מילות המפתח הנכונות. כעת כדאי לנסח מודעה מושכת, בעלת תוכן שיווקי יעיל וממוקד, שיגרום לגולש להקליק ומיד. ניסוח בעייתי או לא מקצועי עלול להסב נזק, לכן ראוי להתייעץ עם אנשי מקצוע בניסוח המודעה. בנוסף, רצוי לפתח עמוד נחיתה מוצלח שהגולשים לא יברחו ממנו, חלילה.השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?