המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.החרקת יונים
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

עיצוב אתריםאתם בעלי חברה. יש לכם משרד. משרד החברה אמור להיות מרווח, מעניין, מושך ומפואר. משרד שיגרום לאנשים לרצות ולשמוע מה שיש לכם להגיד.
אתם בעלי חנות - אתם רוצים למשוך קונים - יש לכם חלון ראווה מאד יפה, עם עיצוב מזמין, זוהר וצבעוני.
עיצוב אתרים לא שונה מעיצוב משרד או עיצוב חלון ראווה. עיצוב אתרים הוא חלק חשוב ואינטגרלי לכל חברה המכבדת על עצמה.

מה מכיל עיצוב אתרים?
לא סתם עיצוב אתרים הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים החמים בשוק האינטרנט. היום לכל חברה יש אתר אינטרנט. המרחב הווירטואלי הפך את העולם מגדול לקטן, ממרחב אדיר עם הבדלי קילומטרים לכפר גלובלי בו כל המידע זמין במרחק של קליק.
המשרד וחלון הראווה של החברות עברו ממקום פיזי לאתר באינטרנט, ותחום עיצוב הפנים הפך להיות עיצוב אתרים.
בדומה לחלון ראווה - גם בנושא עיצוב אתרים הרושם הראשוני שנוצר אצל הגולש הממוצע הוא חשוב מאד, ועליו להיעשות בשניות הראשונות. האתר חייב לתפוס את העין - עליו להיות מושך, מעניין, צבעוני ומזמין. לכן עיצוב אתרים הפך בשנים האחרונות להתמחות של ממש.
כיום יותר ויותר חברות עיצוב אתרים קמות במטרה לעזור לחברות למתג את עצמן, ולבנות אתר אינטרנט מעוצב כראוי, אשר ימשוך אליו את הגולשים הרבים.

ישנם מספר שלבים מרכזיים שחברות עיצוב אתרים עוסקות בהן:
1. מטרה- מהי מטרת האתר? למה הוא משמש? איזה מסר האתר רוצה להעביר? מיהו קהל היעד של האתר? חברות עיצוב אתרים גורמות למסר, שברצונך להעביר לגולשים, לעבור בצורה חלקה, ובדרך שלא צורמת לעין.
2. חוויה- איזה חוויה הגולש יעבור באתר? למה כדאי לו להישאר באתר שלך? למה לרצות לחזור לאתר שלך שוב? חברות עיצוב אתרים רוצות לגרום לגולש להרגיש שהוא שולט על מהלך העניינים באתר, אך בעצם להוביל אותו לעמוד מסוים בו מתבצעת הפעולה שבשבילה קם האתר (עמוד צור קשר או עמוד הרכישה לדוגמא)...
3. עיצוב - צבעוניות, מקוריות וחדשנות - כל אלה נותנים לגולש באתר תחושה שהוא רוצה להישאר באתר, לראות ולחוות עוד מהחוויה שאתם רוצים להעביר לו. על חברות עיצוב אתרים לבנות את האתר בדרך צבעונית ואינטראקטיבית, כמו לדוגמא סרטוני פלאש או אפליקציות מעניינות.

כל נושא עיצוב האתרים עדיין מתפתח וימשיך לתפוס תאוצה בשנים הקרובות. ככל שהטכנולוגיה תתפתח, כך גם האינטרנט ימשיך וישתלט על השוק - אז אל תישארו מאחור. אחרי הכול- העבודה הקשה היא לגרום לגולש להיכנס לאתר, אך האתגר האמיתי באמת היא לגרום לו להישאר בו.השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?