המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה (conversion) - יחס ההמרה הוא המרכיב האחרון והמכריע בתהליך הארוך של בנייתו וקידומו של  אתר ברשת, כך שיגיע לחשיפה מסיבית לגולשים המהווים לקוחות פוטנציאלים .

מטרתו של אתר מסחרי היא להרוויח, להניע את הגולשים שהגיעו לאתר כתוצאה מתהליך הקידום לפעולה של קנייה או מילוי טופס צור קשר- רכישת לקוח פוטנציאלי.
יחס המרה הוא היחס בין מספר הגולשים המבצעים פעולת יצירת קשר או רכישה למספר הגולשים באתר, לדוגמא אם חמישה מכל מאה גולשים הנכנסים לאתר מבצעים רכישה יחס ההמרה הוא 5%.

יחס המרה הוא מדד חשוב לאפקטיביות האתר שלכם והשפעתו על רווחיות האתר גדולה מאוד, הוא מושפע ממכלול של גורמים שניתנים לשיפור מתמיד.

מדידת יחס ההמרה נעשית באמצעות מערכת סטטיסטיקה מתקדמת, הנותנת כלים מדויקים לניתוח מאפייני והתנהגות קהל היעד הגולש באתר, ליצירת בסיס לתכנית שיפור יחס זה.

השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?