המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

הוצאת אתר מענישה בגוגל

קיבלת הודעה שהאתר קיבל ענישה ידנית בגלל קישורים לא טבעיים? האתר שלך היה במקומות הראשונים וקיבל בעיטה אחורה שכבר לא רואים אותו ? ייתכן והאתר שלך במצב בעייתי.


בואו נודה בכך, קידום אתרים זה שוק תחרותי ופרוץ, בו רבים מאלו שמנסים לקדם אתר, אולי בטעות או בתום לב מוחלט עושים פעולות אשר מזיקות לאתר שלהם או של הלקוח שלהם. לעיתים אף בכוונה.


קודם כל יש לבצע בדיקה מעמיקה שאכן מדובר בענישה. ישנם אפשרויות רבות לאמת על ידי מספר כלים שונים שמוצעים ברחבי האינטרנט ובראשם Webmaster Tools.


הצוות המקצועי שלנו התמודד עם מקרים כאלו בעבר לא פעם אחת. רבים מהלקוחות שפונים אלינו נכוו בעבר משיטות קידום שפעם עבדו יותר וכיום לא עובדות בכלל ורק עושות נזק. נוכל לתת לך הערכה מדוייקת של מה הסיכוי לקדם את האתר חזרה אם בכלל.


ב 80 אחוז מהמקרים ניתן להוציא את האתר מענישת גוגל אך יש לציין שהדבר לוקח זמן ולרוב לאחר 4-6 חודשים האתר חוזר לתוצאות החיפוש. פנו אלינו להצעת מחיר להוצאת אתר מעונש וטובי המוחות בחברתינו יבדקו את הנושא עבורכם ללא כל התחייבות.

השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?