המלצות קידום אתרים

  • התוצאות מדברות בעד עצמן. מאז שהתחלנו לקדם באופטימייז אנחנו בראש תוצאות החיפוש עם האתר של החברה וזה מה שחשוב. לקוחות מרוצים כבר 5 שנים. חברת S&A
  • היכולת של החברה לתת פתרונות קידום אתרים יצירתיים ומורכבים מבדיל אותה מכלל החברות היום בשוק. עלו והצליחו.
  • בשוק פרוץ כמו קידום אתרים חשוב שיהיה לכם מישהו שבאמת מקצוען. באופטימייז לא רק שמחזיקים בידע אלא גם ביכולת לקדם בכל הכח.
  • התחלתי לקדם באופטימייז לפני כמה שבועות בלבד. תהליך ההיכרות היה נעים ומעניין והוסבר לי בדיוק לאן פנינו מועדות לאחר שהבנו יחד את צרכי העסק שלי.
  • בעסק שמשנה צרכים לאורך זמן חשוב שתהיה חברה דינאמית שיודעת להתאים עצמה. באופטימייז קידום אתרים נותנים לנו מענה מלא לקידום העסק שלנו.

הדחקת אזכורים שליליים וניקוי מוניטין

לעיתים עולים לרשת תכנים שלא היינו מעוניינים שיקבלו חשיפה, בין אם זה תוכן פוגעני, שקרי או מעוות את המציאות עד כדי גרימת נזק ישיר לעסק או לאנשים.


כחלק ממגוון שירותי הקידום שלנו אנו מציעים אפשרות של הדחקת אזכורים שליליים לחברות ואנשים פרטיים אשר יגיעו למצב שבו יוצג רק תכנים איכותיים ומועילים עבורכם בתוצאות החיפוש. העבודה הזו כרוכה במאמץ רב של כמה מישורים במקביל על מנת להביא את התוצאות הרצוייות. 


אפשרות ראשונה– פנייה לגורם האחראי על מנת להסיר את התוכן הפוגעני. פניות כאלו במידה ונכתבות כמו שצריך לרוב מקבלות מענה הולם מבעלי האתר וברוב המקרים נענה גם בשיתוף פעולה והורדת התוכן מהאינטרנט.אפשרות שניה – לפרסם מספר איזכורים חיוביים שונים במדיה ולקדם אותם על אותו ביטוי שמציג תוצאות בעייתיות . בשיטה זו העלות יקרה שכן היקיף העבודה נרחב ומאתגר. 


באופטימייז אנו מסוגלים לבצע דחיקה של תוצאות חיפוש וניקוי מוניטין ועל מנת לקבל הצעה ממוקדת פנה אלינו היום עם פרטים נוספים..

השאר פרטים ואחד מנציגינו יצור איתך קשר מיד:

שם

אימייל

טלפון

בנושא

חדשות האתר

מהו קידום אתרים?